boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
گیلان
لشت نشا
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در لشت نشا

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در لشت نشا
اجاره سوئیت و ویلا در لشت نشا
اجاره ویلا در شمال
سوالات متداول

درباره بوم گردی در لشت نشا

لشت به معنی خاک حاصل خیز و نشا به معنی کشت برنج است و همانطور که از اسم این شهر برمی آید این منطقه دارای برنج بسیار مرغوبی می باشد. وجود رودخانه های بزرگ و کوچکی که در گوشه و کنار این شهر و روستاهای اطراف جاریست باعث رونق محصولات کشاورزی این منطقه شده است.

منطقه زیباکنار، عمارت بلوک باشی، بقعه سید محمد یمنی، رودخانه اوشمک و روستاهای نزدیک این منطقه از جمله جاذبه های گردشگری این شهر می باشد.

بازار هفتگی این شهر نیز محلی خوبی برای تهیه سوغاتی و یادگاری از این سفر است. این بازار که در روزهای شنبه و سه شنبه برگذار می شود محل فروش محصولاتی است که توسط محلیان و بومیان تهیه شده و برای فروش به این بازار می آیند.

مردم مهمان نواز و شریف این شهر اقامتگاه های بوم گردی را برای اسکان مسافرین ایجاد کرده که اقامتگاه بوم گردی چی چی نی و اقامتگاه بوم گردی سرای فخر از جمله بوم گردی های لشت نشا هستند که می توانند گزینه خوبی برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در لشت نشا باشند.

شما عزیزان از دو طریق اینترنتی و تلفنی می توانید این بوم گردی ها را رزرو نمایید. واحد پشتیبانی سایت در همه ایام سال و به صورت 24 ساعته برای راهنمایی شما عزیزان در دسترس می باشند.

پشتیبانی و رزرو تلفنی 09918003560