boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
خراسان رضوی
طرقبه
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در طرقبه

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا کوهستانی در طرقبه
اجاره ویلا در طرقبه
اجاره سوئیت و ویلا در طرقبه
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی طرقبه معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شوند.  

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر طرقبه خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در طرقبه در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COMمراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در طرقبه با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در طرقبه

طرقبه شهری در نزدیکی مشهد بوده که این شهر نه فقط از سمت مسافرین بلکه حتی یکی از مهم ترین مقاصد سفری برای خود اهالی شهر مشهد است. برای رسیدن به این شهر فقط کافیست تا 18 کیلومتر از مشهد فاصله بگیرید و به این شهر رویایی و زیبا برسید. طرقبه در هر فصل زیبایی خاص خود را داشته و طبیعت زیبای آن شما را شگفت زده خواهد کرد. منطقه بند گلستان، پارک سنگی کمر مقبولا و تفریحات هیجان انگیز در چالیدره طرقبه را می توانید در با سفر به این شهر تجربه کنید.
همچنین برای اقامت مسافرین اقامتگاه های بوم گردی فراهم شده که فضای سنتی و قدیمی این اقامتگاه ها یادآور دوران خوش گذشته است و حس و حال نابی را به مسافرین القا می کند. اقامتگاه بوم گردی ایوان کنگ، اقامتگاه بوم گردی خانه رنگی طرقبه و بوم گردی کنگ کهن از جمله بوم گردی طرقبه مشهد هستند. اگر قصد اجاره اقامتگاه بوم گردی در طرقبه را دارید می توانید عکس و اطلاعات بوم گردی ها را در وبسایت لیدوماتریپ مشاهده کرده و بوم گردی مورد نظر خود را برای سفر خود به طرقبه رزرو کنید.