boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
اصفهان
شهرضا
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهرضا

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت در شهرضا
اجاره سوئیت و ویلا در شهرضا
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی شهرضا معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شوند.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر شهرضا خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در شهرضا در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COMمراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در شهرضا با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در شهرضا

از اصفهان که 70 کیلومتر فاصله بگیرید به شهری تاریخی و قدیمی می رسید. شهرضا شهری با آب و هوای معتدل بوده و از بهترین مقصدها برای سفر کردن در روزهای گرم سال می باشد. 

در این شهر آثار و بناهایی متعلق به دوره های مختلف تاریخی وجود دارد که نشان از قدمت آن می باشد.مسجد نو بنایی مربوط به دوره سلجوقیان می باشد و 700 سال قدمت دارد. منبر این مسجد کاملا از سنگ ساخته شده و دارای مناره هایی بلند و آجری می باشد. بازار قدیمی شهرضا نیز دیگر اثر تاریخی این شهر می باشد که در دوره سلجوقیان ساخته شده و برای علاقه مندان به بازارهای تاریخی بسیار جذابیت دارد. در ورودی این بازار مسجد جامع شهرضا واقع شده و در کنار ارزش بالای معماری بازار بر اهمیت این بنا افزوده است.بقعه بی بی سیده خاتون با 800 سال قدمت، کاروانسرای امین آباد یادگاری از دوره صفویه و برج کبوتر این شهر محلی برای اجتماع  20 هزار کبوتر که در دوره قاجار ساحته شده از دیگر آثار و جاذبه های تاریخی این شهر می باشد. 

همچنین اگر برای چند روز به این شهر سفر می کنید، اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهرضا می تواند اقامتی به یادماندنی را در این شهر به شما هدیه بدهد. این اقامتگاه ها دارای بافتی سنتی بوده و در عین سادگی، حسی از آرامش را در شما ایجاد می کنند. مجموعه گردشگری لیدوماتریپ فعال در زمینه رزرو آنلاین پیشنهادهای ویژه ای برای شما دارد.

پشتیبانی و رزرو تلفنی 09916669953