boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
کرمان
شهداد
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهداد

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در شهداد
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی شهداد معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شوند.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر شهداد خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در شهداد در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COMمراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در شهداد با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در شهداد

شهداد، شهری تاریخی و باستانی در 70 کیلومتری شمال شرق کرمان است و در محدوده کویر لوت قرار گرفته. جالب است بدانید که در کویر لوت، گرم ترین دمای موجود در کره زمین ثبت شده است. این منطقه قدمت 6 هزار ساله دارد و به دلیل قدمت و ارزش تاریخی بالایی که دارد بسیار مورد توجه باستان شناسان قرار گرفته است.

به دلیل اینکه شهداد در منطقه ای کویری و در نزدیکی های کلوت شهداد واقع شده، بسیار مورد توجه کویرنوردان و عاشقان طبیعت کویریست. به خصوص با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان که هوای شهداد رو به خنکی می رود بسیاری از مسافرین این منطقه و شب نشینی در کویرهای پر ابهت و زیبای آن را به عنوان مقصد سفری خود تعیین می کنند.

بوم گردی هایی که در منطقه شهداد وجود دارند، محل اسکان دنج و مناسبی برای مسافران این منطقه هستند. این اقامتگاه های بوم گردی در شهداد، سازگار با آب و هوای گرم و کویری این منطقه ساخته شده و چیدمان داخلی آن منعکس کننده فرهنگ و سنت های بومی مردم منطقه است. از جمله بوم گردی های شهداد می توان به اقامتگاه بوم گردی گندم بریان شهداد، اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد کرمان و اقامتگاه کویر لوت اشاره کرد.

برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در شهداد می توانید واحد های فوق را بررسی کرده و در نهایت مورد مناسبی که متناسب با سلیقه و بودجه شما باشد را رزرو کنید و اقامت دلچسب و راحتی را در شهداد داشته باشید. 

پشتیبانی و رزرو تلفنی 09911444549