boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
یزد
زارچ
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در زارچ

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در زارچ
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی زارچ معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شوند.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر زارچ خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در زارچ در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COMمراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در زارچ با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در زارچ

سفر به شهرهای کویری یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین انتخاب ها برای سفر بوده و می تواند تجارب جدید و جذابی را برایمان ایجاد کند. زارچ یکی از این شهرهای کویری است که در 15 کیلومتری یزد قرار گرفته و وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی اش آن را به مکان مناسبی برای یک سفر کویری تبدیل کرده است. اقامتگاه بوم گردی رستم زارچ خانه ای کاهگلی است که به ساده ترین حالت ممکن چیده شده و این سادگی فضای بسیار گرم و صمیمی برای اقامت مسافران به وجود آورده است و تبدیل به یکی از محبوب ترین گزینه ها برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در زارچ شده است. برای رزرو این بوم گردی در زارچ و دیگر شهرهای ایران می توانید از طریق همین وبسایت اقدام کرده و درخواست رزرو خود به صورت آنلاین ثبت نمایید.

پشتیبانی و رزرو تلفنی 09911444549