آواتار
لوگو

انتخاب تاریخ

تعداد نفرات
فیلترها

اجاره اقامتگاه بوم گردی در رامسر

4 اقامتگاه
پربازدید ترین
رزرو تلفنی

درباره اجاره اقامتگاه بوم گردی در رامسر

به دلیل قرار گرفتن رامسر در دامنه های جنگلی کوه های البرز در غرب استان مازندران و موقعیت جرافیایی آن دارای مناظر و چشم اندازهای بی مثالی است. وجود دریای خزردر این منطقه و رطوبت ناشی از آن باعث شده تا حتی بر سنگ های این منطقه از ایران نیز خزه رشد کند. این یعنی سرزمینی سراسر سبز و روح نواز را با سفر به این منطقه می توان دید. مناطق ییلاقی و جاذبه های طبیعی بسیار در این شهر آن را به عروس شهرهای ایران تبدیل کرده است. جواهر گردشگری شهر رامسر روستای جواهرده با طبیعتی بکر و دست نخورده است و آب و هوای مطلوب آن همواره مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. این روستا با طبیعت منحصر بفرد خود از مهمانان پذیرایی می کد. جاذبه دیگر این شهر جنگل دالخانی غرق در مه غلیظ می باشد. توصیف این منطقه با کلمات کافی نسیت و تجربه مستقیم و حضور در این جنگل برای درک حقیقت آن لازم است. این جنگل با داشتن درختان سر به فلک کشیده ای که در مه غلیظ ناپدید می شوند و پوشش های گیاهی دیگر به دالان بهشت معروف شده است.

روستای ییلاقی گرماسر در ارتفاعات کوهستانی قرار گرفته و دارای آب و هوایی بی نظیر می باشد. مناظر این منطقه نیز تصاویر فراموش نشدنی ار خود در ذهنتان خواهد گذاشت. روستای جنت رودبار رامسر نیز تصاویری شبیه یک نقاشی را مقابل چشمان شما قرار می دهد. این روستا بر روی تپه های سبز و د ردامنه کوه ها واقع شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی در رامسر می توانید در یکی از روستاها تجربه ای حضوری و مستقیم از سرزمین سبز و سراسر آرامش داشته باشید.

اقامت در اقامتگاه های بوم گردی فرصتی است تا گردشگران با زندگ ساده و مردمان خونگرم این خطه از ایران آشنا شوند واز نزدیک شاهد تجربیات آنها بوده و در برخی کارها حتی با آن ها همکاری کنند. استشمام هوای پاک، دوری از دغدغه ها و هیاهوی زندگی خسته کننده شهری و رهایی از تنش ها ارمغان سکونت کوتاه مدت در این روستا و دیگر روستاهای شهر رامسر می باشد.
از میان لیست اقامتگاه های بوم گردی در رامسر می توان به اقامتگاه بوم گردی لیا رامسر؛ اقامتگاه بوم گردی جواهرده رامسر؛ اقامتگاه بوم گردی مهر رامسر؛  اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت رامسر؛ اقامتگاه بوم گردی مهران جنت رامسر و... باشد. 

لیدوماتریپ در صدد است تا با معرفی بهترین اقامتگاه های بوم گردی در روستاهای مختلف کشور شما را در داشتن یک اقامت دلنشین یاری کند. با مراجعه به وب سایت این شرکت فععال در زمینه گردشگری، می توانید اقامتگاه مورد نظر خود را ر تاریخ دلخواه مشاهده و رزرو نمایید.