boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
سمنان
دامغان
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در دامغان

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در دامغان
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی دامغان معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شوند.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر دامغان خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در دامغان در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COM مراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در دامغان با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در دامغان

بسیاری از ما شهر دامغان را با پسته معروف دامغان می شناسیم و بهترین سوغات خرید همین پسته از دامغان است اما هنگام سفر بهتر است به جاذبه های تاریخی دامغان نیز سری بزنیم. مسجد تاریخانه دامغان قدیمی ترین مسجد ایران می باشد و از همین بابت این مسجد از اهمیت بالایی برخوردار بوده و معروف ترین اثر تاریخی شهر دامغان است. برج طغرل، منطقه تپه حصار، خانه لطفی، برج چهل دختر و بنای فتحعلی شاهی از دیگر جاذبه های دیدنی دامغان هستند. اقامت در خانه های قدیمی لذت سفر به این شهر تاریخی را تکمیل می کند. اقامتگاه بوم گردی خانه پدری دامغان، اقامتگاه چشمه علی دامغان و اقامتگاه بوم گردی پیر خوشدر دامغان خانه های سنتی هستند که برای اقامت مسافرین تجهیز شده اند. شما می توانید عکس و اطلاعات هر یک را در وبسایت لیدوماتریپ مشاهده کرده و بوم گردی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی رزرو نمایید.

پشتیبانی و رزرو تلفنی 09916664145