آواتار
لوگو

انتخاب تاریخ

تعداد نفرات
رزرو آنی
فیلترها

رزرو اقامتگاه بوم گردی در تنکابن

24 اقامتگاه
پربازدید ترین
  • 1
  • 2
رزرو تلفنی

درباره اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن

در شمال ایران سرزمینی رویایی به زیبایی جلوه گری می کند و تعدادی شهر را در خود جای داده است. مسیر دسترسی بیشتر شهرهای شمال ایران از دل جنگل ها می گذرد زمانی که به طرف شمال ایران سفر می کنید از همان ابتدای مسیر منظره ای از انبوه درختان سبز را که سر درهم فرو برده اند و خنکای نسیمی که از میان درختان می گذرند روح و جسم شما را نوازش می دهند. 

تنکابن با نام قدیمی شهسوار، شهری با مناظر رویایی و با جاذبه های گردشگری متعدد نظیر غار آبی دانیال با آهک های چند میلیون ساله، پارک ملی خشکه داران تنها جنگل جلگه ای شمال ایران با انواع گونه های ارزشمند گیاهی و جانوری، چشمه آبگرم فلکده با خاصیت درمانی که در دل جنگل های دوهزار واقع شده و در کنار طبیعت بی نظیر جنگل جذابیت فراوانی برای گردشگران دارد از جاذبه های تنکابن است. 

اما اگر بخواهید سفری متفاوت را در این شهر تجربه کنید و از زندگی روزمره خود دور شوید، اقامت در بوم گردی و اجاره اقامتگاه بوم گردی در تنکابن می تواند راه حل آن باشد. زندگی در سکوت و آرامش طبیعت، تماشای طلوع آفتاب از چشم اندازی کم نظیر، آشنایی با اهالی خونگرم و مهمان دوست روستا از تجربه های به یادماندنی در این شهر خواهد بود. یکی از این روستاها قلعه گردن با آب و هوایی بسیار مطبوع می باشد. به دلیل داشتن طبیعت بی نظیر شبیه به نقاشی لقب  بهشت کوچک شمال ایران را از آن خود کرده است. بنابراین اقامتی حتی چند روزه می تواند خستگی روح و جسم شما را درمان کند. روستای تاریخی نوشا یکی دیگر از روستاهی رویایی تنکابن است که با سکونت در یکی از اقامتگاه های بوم گردی آن سفری به اعماق ابرها را تجربه خواهید کرد. قدم زد یا استراحت در کنار چشمه نزدیک این روستا از تجربه های تکرار نشدنی سفرتان خواهد بود. یا اگر دوست دارید اکسیژن خالص تنفس کنید و درمیان کوه ها و و در کنار چشمه ها و درختان قدم بزنید روستای مران را برای اقامت کوتاه مدت انتخاب کنید.

از میان لیست اقامتگاه های بوم گردی در تنکابن می توان به اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن؛ اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن؛ بوم گردی خانه خورشید تنکابن؛ اقامتگاه بوم گردی یارا در تنکابن و... اشاره کرد. 

در این وبسایت می توانید در مناطق مختلف تنکابن بوم گردی ها مختلف را در کوتاه ترین زمان و به صورت انلاین رزرونمایید.