boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
سمنان
بیارجمند
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در بیارجمند

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در بیارجمند
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی بیارجمند معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شوند.

  • هزینه اقامت با توجه به عواملی مانند امکانات، موقعیت مکانی و خدمات ارائه شده توسط آن بوم گردی متغیر است. قیمت ها از 50 هزار تومان شروع می شود و تا 70 هزار تومان نیز ادامه دارد.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر بیارجمند خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در بیارجمند در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COMمراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در بیارجمند با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در بیارجمند

بیارجمند شهری در نزدیکی شاهرود است که اگر اهل کویر نوردی و طبیعت کویری باشید حتما اسم این شهر را شنیده اید و حتی به آن سفر کرده اید. اقامت در میان خانه های روستایی و کاهگلی فرصتی است که با اجاره اقامتگاه بوم گردی در بیارجمند فراهم شده تا خاطره سفر به کویر با اقامت در این خانه های کویری کامل شود. برای اقامت در بیارجمند گزینه های متفاوتی از جمله اقامتگاه بوم گردی توران گشت، اقامتگاه بوم گردی بی بی شریفه، اقامتگاه بوم گردی بی بی زهرا و اقامتگاه بوم گردی خانه امید قلعه بالا در سایت موجود است که می توانید متناسب با سلیقه و بودجه خود اقامتگاه مورد نظر خود را به صورت اینترنتی رزرو کرده و با خیالی آسوده به گشت و گذار و کویر گردی در بیارجمند بپردازید.