boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
بوشهر
بوشهر
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در بوشهر

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در شهر بوشهر
اجاره ویلا ساحلی در شهر بوشهر
اجاره سوئیت در شهر بوشهر
اجاره سوئیت و ویلا در شهر بوشهر
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی بوشهر  معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شونداما اگر خواستار اجاره سوئیت در بوشهر با امکانات اختصاصی تر و بیشتری هستید می توانید از بخش ویلا و سوئیت لیدوماتریپ اقدام به رزرو نمایید.

  • هزینه اقامت با توجه به عواملی مانند امکانات، موقعیت مکانی و خدمات ارائه شده توسط آن بوم گردی متغیر است. قیمت ها از 60 هزار تومان شروع می شود و تا 500 هزار تومان نیز ادامه دارد.

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر بوشهر خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در بوشهر در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COMمراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در بوشهر با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در شهر بوشهر

بوشهر یک شهر بندری در جنوب غربی ایران است که آب و هوایی نیمه بیابانی و گرم دارد. جالب است بدانید که در گذشته به بوشهر «ابوشهر» یا «رام اردشیر» هم می گفتند.

بوشهر سرزمین گرم با مردمان خونگرم، دریانوردان و نخلستان های پربار است که همسایه و همجوار همیشگی خلیج زیبای فارس است.

قدمت بوشهر به سال های بسیار دور برمی گردد و نشانه هایی از زندگی حکومت هایی مانند هخامنشیان و ساسانیان در این منطقه از ایران پیدا شده است که نشان از تاریخ پرفراز و نشیب و اصالت آن دارد.

مردم بوشهر، به خصوص مردم محلی آن آداب و رسوم های جالبی دارند که بسیار به آن پایبند هستند. یکی از آداب و رسوم های جالب خیام خوانی است. در مراسم هایی مانند عروسی و یا هر مراسم شاد دیگری، رباعیات خیام را می خوانند.

در سفر به بوشهر، برای اینکه بتوانید با سبک زندگی محلی ها و فرهنگ بوشهری ها بیشتر آشنا شوید می توانید اقامتگاه بوم گردی در بوشهر رزرو کنید. در بوم گردی ها سعی می شود که محل اقامت از هر نظر به ارزش  و فرهنگ محلی منطقه بسیار نزدیک باشد تا مسافرین بتوانند برای چند روز هم شده بتوانند سبک جدیدی از زندگی را تجربه کنند.
از جمله بوم گردی های شهر بوشهر می توان به اقامتگاه بوم گردی مان همیشه سبز بوشهر و اقامتگاه بومگردی پیسو بوشهر اشاره کرد. هم اکنون در این وبسایت می توانید بوم گردی های متعددی را در نقاط مختلف این شهر مشاهده و به صورت آنلاین رزرو نمایید.

پشتیبانی و رزرو تلفنی 09916669953