آواتار
لوگو

انتخاب تاریخ

تعداد نفرات
رزرو آنی
فیلترها

رزرو اقامتگاه بوم گردی در بهشهر

19 اقامتگاه
پربازدید ترین
رزرو تلفنی

درباره اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهشهر

در شرق استان مازندران بهشهر در میان شهرهای نکا، خلیل شهر و نیز در نزدیکی شهر ساری قرار گرفته است. این شهر زادگاه مادر شاه عباس بوده و لقب شرف البلاد به معنی بهترین شهرها را از او گرفته است. بهشهر با قدمت تاریخی بسیار متعلق به دوره غارنشینی بی شک جذابیت های تاریخی متعددی هم برای مهمانانش خواهد داشت. غار باستانی هوتو و کمربند و نیز سایت موزه گوهرتپه در فاصله 30 دقیقه ای از مرکز شهر آثار و شواهدی از دوره غارنشینی و انسان های اولیه را برای معرفی به شما نمایش می دهند.

در این شهر می توانید هم گردشی تاریخی را در برنامه سفری خود داشته باشید و هم در میان طبیعت بی نظیرش روح و روان خود را جلا بدهید. باغ عباس آباد از دیگر مکان های دیدنی این شهر است که هم رنگ و بویی تاریخی دارد و هم طبیعت زیبایش چشم هر بیننده ای را مسحور خود می کند. سد عباس آباد، آسیاب آبی، دریاچه سد و برج آجری در کنار انبوه درختان و چشم اندازی بی نظیر را بوجود آورده است.

اما شاید بخواهید از شهر کمی فاصله بگیرید و مدتی را هرچند کوتاه در دامان طبیعت روستاهای این شهر سپری کنید. روستاهای بهشهر به دلیل موقعیت جغرافیایی آن سراسر سبز آرامش بوده و برای رهایی از تنش های زندگی شهری گزینه ای بسیار مناسب است. مسیر دسترسی روستاهای بهشهر در دو طرف جاده منظره ای تماشایی و بی نظیر شبیه یک تابلوی نقاشی هستند. یکی از تجربه هایی که در زندگی تجربه آن تقریبا غیر ممکن است تماشای طلوع آفتاب در سکوت طبیعت و آغاز روز با تماشای چشم اندازهای بی بدیل است.

اجاره اقامتگاه بوم گردی در بهشهر فرصتی در اختیار شما می گذارد تا در کنار روستائیان مهمان نواز یک زندگی ساده را تجربه کنید. همچنین می توانید در انجام برخی کارها در کنار این مردمان حضور داشته باشید و از تجربیاتشان استفاده کنید. چشیدن طعم غذاهای محلی از دیگر مزیت های  سکونت در اقامتگاه های مردمی و روستایی است.
در میان لیست اقامتگاه های بوم گردی بهشهر می توان به اقامتگاه نپار بهشهر؛ اقامتگاه بوم گردی کومه بهشهر؛ اقامتگاه بوم گردی طبیعت بهشهر و... اشاره کرد. 

لیدوماتریپ ارائه دهنده خدمات گردشگری زمینه ای فراهم کرده تا بهترین اقامتگاه های بوم گردی در هر نقطه ایران به راحتی و در کمترین زمان در اختیار بگیرید. این مجموعه با در نظر گرفتن جنبه های مختلف یک اقامتگاه خوب، گزینه های مناسبی را به گردشگران و مسافران معرفی می کند.

سوالات متداول

تفاوت اقامتگاه بوم گردی با اقامتگاه های معمولی بهشهر در چیست؟

آیا می توان در بهشهر با آسودگی خاطر از لیدوماتریپ اقامتگاه رزرو کرد؟

چگونه می توان در سریع ترین زمان ممکن اقامتگاه بوم گردی در بهشهر رزرو کرد؟