boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
لرستان
الیگودرز
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در الیگودرز

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در الیگودرز
سوالات متداول
  • اقامتگاه های بوم گردی الیگودرز معمولا به دور از هیاهوی شهری و متناسب با فرهنگ و معماری بومی منطقه ساخته می شوند. بوم گردی ها دارای سرویس های مخصوصی برای میهمانان است و مالکان آنها با خونگرمی از مسافرین پذیرایی می کنند. این واحدها ممکن است دربست و یا دارای چندین اتاق متعدد باشند که به افراد مختلف به صورت یکجا و یا اتاق به اتاق اجاره داده می شوند.  

  • کلیه واحدهای طرف قرارداد با شرکت لیدوماتریپ در شهر الیگودرز خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

  • وبسایت لیدوماتریپ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. پشتیبانی 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل دیگر مشخصه این سایت می باشد که مارا در تجربه یک رزرواسیون موفق و با آسودگی خاطر یاری می کند.

  • برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در الیگودرز در سریع ترین زمان ممکن، به وبسایت LIDOMATRIP.COM مراجعه کرده و از میان بوم گردی های موجود در الیگودرز با قیمت ها و ویژگی های مختلف، واحد مورد نظر را به صورت آنلاین رزرو کنید. «تماس تلفنی» گزینه دیگر شما برای رزرو سریع می باشد. کافی است کد اقامتگاه مدنظرتان را از وبسایت لیدوماتریپ برداشته و به پشتیبانان تلفنی لیدوما اعلام کنید تا کل فرایند رزرواسیون را برای شما انجام دهند.

درباره بوم گردی در الیگودرز

تماشای آبشار های پر آب، دشت بزرگی غرق در لاله های واژگون، گورستان قدیمی و شیرهای سنگی باقی مانده از 400 سال قبل از جاذبه هاییست که با سفر به شهر آبشارها، الیگودرز نصیبمان می شود. این شهر که در شرق استان لرستان قرار گرفته غنی از مناطق طبیعی بوده که هر یک جایگاه خاص خود را داشته و مسافران زیادی برای بازدید از این جاذبه ها به الیگودرز سفر می کنند. برای اقامت مسافران در الیگودرز اقامتگاه های بوم گردی فراهم شده که هر یک در نهایت سادگی برای مسافرین آماده شده و همین سادگی باعث شده تا در طول اقامت حس خوبی از صمیمت و سادگی به مهمانان منتقل شود و سفر را بیش از پیش برای آن ها دلچسب کند. اقامتگاه بوم گردی الورزبوم و اقامتگاه بوم گردی ریتون سام از جمله اقامتگاه بوم گردی الیگودرز است که می توانید از طریق سایت اقدام به رزرو آنلاین و اجاره اقامتگاه بوم گردی در الیگودرز کنید. در صورت وجود سوال نیز می توانید از تمامی ساعات شبانه روز با واحد پشتیبانی لیدوماتریپ تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

پشتیبانی و رزرو تلفنی 09013282244