boomgardi home suit home

اجاره اقامتگاه بوم گردی

لیدوماتریپ ، وبسایت جامع رزرو اقامتگاه

منو
یزد
ابرکوه
نوع اقامتگاه
امکانات
محدوده قیمت
تعداد اتاق و تخت
تعداد اتاق
0 اتاق - +

تعداد تخت
0 تخت - +
مقدار صفر، به منزله صرف نظر از فیلتر است

اجاره اقامتگاه بوم گردی در ابرکوه

0 اقامتگاه شروع قیمت از 0 تومان

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در ابرکوه
اجاره ویلا لوکس در ابرکوه
اجاره سوئیت و ویلا در ابرکوه
سوالات متداول

درباره بوم گردی در ابرکوه

سفر به شهرهای تاریخی همیشه جذابیت ها و طرفداران خاص خودش دارد. شهر ابرکوه در مثلث شهرهای توریستی ایران شیراز، اصفهان و یزد واقع شده است. ابرکوه میزبان درخت سرو 4000 ساله دومین جاندار زنده دنیا و قدیمی ترین موجود زنده داخل ایران به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه به این نام خوانده شده است.
این شهر به دلیل داشتن قدمت تاریخی بسیار میزبان آثار و بناهای ارزشمند بسیاری است. یخچال خشتی، مناره های مسجد نظامیه، مسجد جامع چهار ایوانی، خانه های تاریخی هم چون خانه موسوی، خانه آقا زاده تصویر آشنای پشت اسکناس دو هزار تومانی، خانه صولت، خانه ارزانی، خانه امیر سالار و خانه سید علی آقا نماینده آثار تاریخی خشت و گلی و ارزشمند این شهر هستند.

هنوز هم خانه هایی با بافت قدیمی در شهر ابرکوه وجود دارد که نمای خشت و گلی و معماری خاص آنها در میان گردشگران جذابیت دارد. در صورتی که قصد سفر به ابرکوه را داشته باشید با اجاره اقامتگاه بوم گردی در ابرکوه می توانید در فضای سنتی این خانه ها و در میان بوی کاهگل دیوارهایش سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

علاوه بر سطح شهر در روستاهای ابرکوه نیز اقامتگاه های بوم گردی متعددی قرار گرفته اند که اقامت در آنها به دلیل معماری متفاوتشان در کنار طبیعت زیبای روستا و آب و هوای عاری از هرگونه آلودگی آنها حس خوشایندی در انسان ایجاد می کنند. این اقامتگاه ها یک حیاط مرکزی با اتاق هایی دور تا دور حیاط دارند. وجود یک حوض نیز در وسط حیاط تصویری نوستالژیک از خانه های پدر بزرگ و مادر بزرگ ها در ذهن ایجاد می کند.

وب سایت لیدوماتریپ در زمینه خدمات گردشگری آنلاین در صدد است تا در سراسر ایران با ایجاد تعاملی موثر در میان میزبان و مهمان اقامتگاه هایی متناسب با سلیقه گردشگران را بدون واسطه در اختیارشان قرار دهد. برای رزرو اقامتگاه مورد نظر خود در تاریخ دلخواه می توانید از طریق این وبسایت اقدام فرمایید.