راهنمای سفر به نوشهر

راهنمای سفر به نوشهر

 شمال ایرانی ها معروف است و ورد زبانشان. همه جای شمال ایران زیبا و دیدنی است، اما خطه سبز مازندران و شهرهایش جذابیت خاصی دارد. همیشه  در انتخاب مقصد سفر خود، سعی می کنید شهری را انتخاب کنید که از همه لحاظ خوب باشد و خاطره خوشی از سفر به آن مکان در ذهنتان ثبت شود.

مازندران از آن جاهاییست که  می توان برای یک سفر درست و حسابی روی آن حساب باز کرد. طبیعت زیبا و دوست داشتنی درختان جنگلی و سواحل دریای خزر، بهانه ای برای رفتن هر ایرانی، به مازندران است.

یکی از سه بندر معروف شمال ایران در مازندران قرار گرفته است. بله درست حدس زدید! بندر نوشهر. این بندر از بی نظیرترین بندر های شمال کشور به حساب می آید.

اینطور می توان گفت که بندر نوشهر جز معدود بندرهاییست که هم دریا دارد و هم جنگل! طبیعت فوق العاده زیبای جنگل های شمالی و از طرف دیگر ساحل زیبای بندر نوشهر، دست به دست هم دادند و این شهر را تبدیل به یک منطقه گردشگری کرده است.

می خواهیم به شما درراهنمای سفر به نوشهر، از همه چیز بگوییم و  بیش از پیش شما را با بندر نوشهر آشنا کنیم.

بندر نوشهر کجاست؟

در این راهنمای سفر به نوشهر اول باید بگوییم بندر نوشهر از شهر های بندری ایران است که در شمال ایران یعنی استان مازندران واقع شده است. اگر عاشق سفر به  جای کوهستانی و جنگل انبوه سر سبز هستید، بندر نوشهر ، گزینه  مناسب برای سفر می باشد.

اگر بخواهیم پای یک دلیل اصلی برای پرطرفداری بندر نوشهر بیاوریم، این است که نوشهر به چالوس و تهران نزدیک است. بسیاری از مسافران وقتی به چالوس سفر می کنند، از آنجا به نوشهر هم می آیند و از طبیعت منحصر به فرد این شهر لذت می برند.

شاید خیلی از شما بخاطر دسترسی آسان و دور نبودن از پایتخت، نوشهر را مقصد سفرتان انتخاب می کنید. علاوه بر خود بندر نوشهر، در اطراف این شهر، مناطق سرسبز و روستاهای ییلاقی منحصربه فردی وجود دارد که هر کدام از ان ها به خودی خود دیدنی و جذاب اند.

بندر نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

شهری که هم طبیعتش زیبا و دیدنی است و هم در ساحل دریای خزرصدای موج آب به گوش می رسد، از دست دادنی نیست. نوشهر ارز آن دسته شهر های گردشگریست که تنوع جاذبه های دیدنی آن زیاد است طوریب که در انتخاب ان ها عاجز خواهید ماند.

در ادامه راهنمای سفر به نوشهر به شما جاذبه های گردشگری و دیدنی نوشهر را معرفی می کنیم تا این شهر و زیبایی هاییش را بهتر بشناسید.

تجربه ای تکرار نشدنی در سفر به نوشهر

هر کجای شمال را که نگاه کنید، آنقدر سر سبز و زیباست که حتی با یک نگاه ساده از آن ها انرژی می گیرید. حتی قدم زدن در جنگل های انبوه و دوست داشتنی نوشهر بسیار دلچسب است.

چرا در این راهنمای سفر به نوشهر می گوییم که بندر نوشهر برای یک سفر خاطره انگیز گزینه مناسبی است؟ در جواب  این سوال باید بگوییم که بندر نوشهر از شهر های توریستی گردشگری به حساب می آید و روستاهای گردشگری بسیار زیبایی دارد که  ارزش چندین بار رفتن دارد.

ساحل دریای بندر نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

زیبایی نوشهر فقط در در یا و جنگل خلاصه نمی شود، بخشی از جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی نوشهر در روستاهای این شهر نهفته است. طبیعت بکر و آبشار ها و دریاچه های این روستا ها، خوراک روستاگردی و طبیعت گردی می باشند.

همانطور که اشاره شد، روستاهای اطراف نوشهر بسیار زیبا و دیدنی هستند، اگر در روستاهای نوشهر اقامت داشته باشید،حتما شاهد هوای مه آلود وقت سحر خواهید بود که این چشم انداز یکی از ناب ترین لحظات را برای شما رقم خواهد زد.

آب و هوای نوشهر

نوشهر به دور از هوای آلوده است. مطمئمنا با وجود طبیعت و کوه و درخت و جنگل، خبری از آلودگی و دود و دم نخواهد بود.  این شهر در منطقه کوهستانی واقع شده و آب و هوای نسبامعتدلی دارد. در فصل زمستان پرباران است و تاستان های شرجی دارد.

 طبیعت بندر نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

بنابراین بهترین زمان سفر به نوشهر پاییز است. درفصل پاییز رنگ سرخ و زرد و نارنجی درختان جنگلی، به ویژه هنگام ریزش خزان، چشم انداز بی نظیری در طبیعت بندر نوشهر حاکم می شود. اگر فرصت رفتتن به مسافرت در فصل پاییز را دارید حتما  در این فصل رنگارنگ، به بندر نوشهر سفر کنید و از مناظر پاییزی این شهر زیبا غافل نشوید.

بندر نوشهر جاهای دیدنی جذابی دارد که در فصل تابستان آب و هوای خنکی دارند. در ادامه راهنمای سفر به  نوشهر بیشتر درمورد جاهای دیدنی و خوش آب و هوای نوشهر حرف می زنیم.

بندر نوشهر مقصد بعدی شما بعد از چالوس  

شمال ایران پاتوق ایرانی ها برای گشت و گذار و مسافرت است. همه شما برای یک بار هم که شده به شهر های شمالی ایران سفر کرده اید. ممکن است بعضی ها برای بار چندم شمال ایران را مقصد سفر خود انتخاب کنند. اما مسئله ای که فکرمان را درگیر میکند تکراری بودن سفر به شمال کشور باشد.

ولی در واقع این گونه نیست! شهر های شمالی به ویژه بندر نوشهر به قدری زیبا و جذاب است که هر بار رفتن به نوشهر تازگی دارد و دل آدم را نمی زند.

غروب دریای نوشهر _ راهنمای سفر به نوشهر

نوشهر ازنظر موقعیت جغرافیایی بسیار خوش شانس است. چرا که در نزدیکی چالوس قرار گرفته و رفتن به آنجا زمان زیادی نمی گیرد. اگر بعد از گشت و گذار در چالوس و لذت بردن از جاده شگفت انگیز آن، باز هم میخواهید به یکی دیگر از شهر های شمالی سفر کنید، بندر نوشهر گزینه خوبی می تواند برای مقصد بعدی شما باشد.

اکثر مسافرانی که به چالوس می روند برای ادامه سفر خود مسیرشان را به نوشهر تغییر می دهند. سفر به بندر نوشهر می تواند یکی از سفرهای کم هزینه برای شما باشد.

جاهای دیدنی و گردشگری نوشهر 

اگر بخواهیم درمورد جاهای دیدنی بندر نوشهر و راهنمای سفر به نوشهر صحبت کنیم، باید بگوییم که جاذبه های دیدنی این شهر فقط در خود نوشهر خلاصه نمی شود و روستاهای اطراف این شهر ، از جاذبه های گردشگری نوشهر به شمار می روند.

در اماکن تفریحی نوشهر می توانید به همراه خانواده و دوستانتان سرگرمی های هیجان انگیز را تجربه کنید. هم چنین می توانید در طبیعت زیبای جنگلی و ساحلی آن، کمپ بزنید و در دل طبیعت شب و روز خود را در آنجا سپری کنید.

جاهای دیدنی نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

در سفر به نوشهر سعی کنید از جاذبه های طبیعی مثل آبشار، ساحل و جنگل های سرسبز کوهستانی این منطقه نهایت استفاده را ببرید.

در راهنمای سفر به نوشهر جاهای دیدنی و جذاب نوشهر را به شما معرفی می کنیم که نوشهر و زیبایی های منحصر به فردش را بیشتر بشناسید.

پارک جنگلی سی سنگان 

یکی از دلایل اصلی مسافرت به شمال ایران دیدن مناظر طبیعی و ساحل دریای حزر است. مردم ایران عاشق طبیعت به ویژه طبیعت شمال ایران اند. جنگل های مختلفی در شهر های شمالی ایران وجود دارد که پارک جنگلی سی سنگان هم یکی از همین جنگل های مثال زدنیست.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد جنگل سی سنگان، قرار گرفتن در کنار ساحل زیبای دریای خزر است، به طوری که جنگل و دریا به اندازه عرض یک جاده باهم فاصله دارند و در مقابل هم قرار گرفته اند که این ویژگی واقعا مثال زدنی است. در واقع ساحلی را که در رو به روی جنگل قرار گرفته است را ساحل سی سنگان نامیده اند.

پارک جنگلی سی سنگان جز معدود جنگل هایی است که در در کنار ساحل واقع شده است. تصور کنید در جایی نشسته اید که هم صدای موج دریا به گوشتان می خورد و هم صدای سوز جنگل! قطعا این حس یکی از تکرار نشدنی ترین لحظات سفرتان خواهد بود.

راهنمای سفر به نوشهر

جالب است بدانیداگر قصد دارید در جنگل سی سنگان کمپ بزنید و چادر خود را برپا کنید، هیچ نگرانی بابت امنیت از حیوانات جنگلی نخواهید داشت چرا که گشت امنیتی در جنگل حضور دارد و مراقب مسائل امنیتی خانواده می باشند.

تفریح شما در سی سنگان فقط به تماشای طبیعت و ساحل گردی خلاصه نمی شود. شما می توانید یک روز کامل را در جنگل سپری کنید بدون این که به چیزی نیاز داشته باشید و یا مشکلی برایتان به وجود آید. اگر اهل اسب سواری هستید می توانید، اسب کرایه کنید و جنگل گردی کنید. حتی می توانیددر ایستگاه موتور سواری، با راندن موتور های چهار چرخ ف تجربه ای هیججان انگیز از سفر به سی سنگان داشته باشید.

در پارک جنگلی سی سنگان حوصله فرزندانتان سر نمی رود، چون زمین بازی فوتبال و والیبال برای آن ها در نظر گرفته شده که بچه ها می توانند ساعت ها در آنجا بازی کنند و سرگرم شوند.

باغ گیاه شناسی 

اگر عاشق گل و گیاه هستید، باغ گیاه شناسی گزینه مناسبی برای علاقه مندان به انواع گل و گیاه است. باغ گیاه شناسی یکی از جاهای دیدنی جذاب در بندرنوشهر است که  از نظر موقعیت مکانی در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی آسانی دارد. اگر گذرتان به بندر نوشهر افتاد، می توانید به راحتی به این مجموعه دسترسی پیدا کنید و از تماشای انواع اقسام گیاهان، لذت ببرید.

باغ گیاه شناسی نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

شاید با خودتان فکر کنید که تماشای گل و گیاه تکراری باشد و از تماشای آنها خسته شوید. اما در حقیقت  وقتی وارد این مجموعه می شود، مات و مبهوت گل ها و گیاهان بسیار زیبا می شوید که دلتان می خواهد ساعت ها در انجا بمانید.

این مکان علاوه بر این که از جاذبه های دیدنی نوشهر به شمار می رود، در زمینه انتقال اطلاعات گیاه شناسی به دانشجویان و عموم مردم فعالیت می کند که از این نظر مورد توجه قرار گرفته است.

مزه کردن هیجان در تنگه دار نوشهر

هوای مازندران در فصل های گرم سال شرجی است و بندر نوشهر هم در تابستان هوای شرجی دارد. با گرم تر شدن هوا، سعی می کنید به منطقه ای خوش آب و هوا و خنک بروید، اگر این منطقه پر اب هم باشد که چه بهتر! در آب خنک حسابی آبتنی می کنید. در این راهنمای سفر به نوشهر شما را با تنگه زیبای دار آشنا می کنیم.

تنگ دار را می توان اینگونه توصیف کرد که شبیه به جنگل ها و آبشار های جنگل آمازون است و شیرجه در درون آب های آن می چسبد. تنگ دار جایی است که دیوار های بلند دارد و رودخانه از وسط آن می گذرد. در تمام مسیر تنگه ، صخره هایی پوشیده از خزه و پیچک های آویزان را می بینید و از چشم انداز فوق العاده این تنگه لذت می برید.

برای رفتن به تنگ دار می توانید ۸ کیلومتر از نوشهر دور شوید و خود را به روستای کشکسرا برسانید. بعد از طی مسافتی به تنگ دار می رسید. ناگفته نماند که برای رفتن به داخل تنگ دار با ماشین امکان پذیر نیست و باید خودرو را در پاک کنید و ادامه مسیر را پیاده بروید.

راهنمای سفر به نوشهر

تنگ دار بهترین فرصت برای رودخانه نوردی و آبتنی است. ارتفاع دیواره های این تنگه زیاد است و عمق آب رودخانه ای که از وسط آن میگذرد، در قسمت های مختلف تنگه متفاوت است. در بعضی قسمت های رودخانه که عمق اب بیشتر است می توانید شنا کنید و تجربه شیرجه ای هیجان انگیز داشته باشید.

اما کسانی که مسلط ب شنا نیستند، نگران نباشند، چون در تنگه برای اینگونه افراد طناب های مخصوص در نظر گرفته شده که می توانند به صورت گروهی به کمک طناب از آب عبور کنند و هیچ خطری ندارد.

بهتر است افراد بزرگسال و کودکان و یا کسانی توانایی جسمی ضعیفی دارند، از رفتن به تنگه خود داری کنند. بهترین زمان سفر به تنگ دار ، فصل تابستان است . چون در این فصل عمق اب رودخانه به کم ترین حد می رسد و خنکی اب رودخانه، نگرانی  گرمای هوا را از سرتان بیرون می کند.

پلاژ ساحلی حسینی نوشهر

خوبی بندر نوشهر این است که هم می توانید در جنگل ها و طبیعت زیبای آن به آرامش برسید و هم سفری هیجان انگیز را با تفریحات آبی در پلاژ حسینی تجربه کنید. اگر عاشق  تفریحات آبی و پر هیجان هستید پلاژ حسینی در ساحل دریای نوشهر ، بهترین مکان برای گذراندان اوقات فراغت جذاب و به یادماندنی است.

این مجموعه  تفریحی در ساحل دریای خزر قرار قرار دارد و یکی از اماکن تفر یحی گردشگری پر توریست به شمار می رود. شما می توانید در این دهکده تفریحی با انجام انواع تفریحات آبی مانند قایق سواری، پیست کارتینگ، محل شنای بانوان و آقایان شهربازی  و…، لحظات شاد و هیجان انگیزی برای بکدیگر رقم بزنید.

پلاژ حسینی نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

اگر تا شب در اینجا بمانید، می توانید شاهد اجراهای زینده موسیقی باشید.هم چنین در این پلاژ انواع رستوران های سنتی و مدرن وجود دارد میتوانید وعده های غذایی خود را در آنجا سرو کنید.

در نزدیکی پلاژ ساحلی، مرکز خرید سیترا قرار دارد که می توانید قبل از رفتن به پلاژ، به گشت و گذار در این مجتمع تحاری بپردازید و بعدا برای استراحت به پلاژ ساحلی بیایید و در آلاچیق های کنار ساحل استراحت و نفسی تازه کنید.

دریاچه فراخین

دریاچه فراخین، دریاچه ای بکر و زیبا در دل جنگل های مازندران است. فراخین دریاچه بزرگی نیست و  بیشتر شبیه تالاب است تا دریاچه. درختان بلند قامت و پرپشت اطراف دریاچه، آن را دربگرفته اند و به راحتی قابل مشاهده نیست و باید چند دقیقه ای را پیادروی کنید از میان درختان جنگلی غبور کنید تا به دریاچه برسید.

درست است که شمال ایران در تمام فصل های سال از زیبایی خاصی برخوردار است، اما اگر بخواهید دریاچه فراخین را در برنامه سفر خود قرار بدهبد، باید در فصل بهار و تابستان به فراخین بروید و از طبیعت آن لذت ببرید.

دریاچه فراخین راهنمای سفر به نوشهر

زیبایی های منحصربه فرد این دریاچه قابل توصیف نیست و هر چقدر از طبیعت و چشم انداز درختان و دریاچه بگوییم باز هم کم است.

مسیر دسترسی به دریاچه فراخین کمی سخت است اما طبیعت چشم نواز مسیر دریاچه، سختی راه را برای شما آسان می کند. دریاچه فراخین در نزدیکی روستای ویسر قرار گرفته که بعد از عبور از این روستا، و رانندگی در جاده خاکی حدود ۴۰ کیلومتر، در نهایت به فراخین خواهید رسید.

تالاب ارواح

تالاب ارواح، تالابی عجیب و غریب که در دل جنگل های مازندران قرار گرفته. اسمش ترسناک به نظر می رسد و شاید تصور خیلی ها بعد از شنیدن نام این تالاب، مکانی ترسناک و خوف برانگیز باشد. اما در واقعیت چنین نیست، در این تالاب برخلاف نامش،سکوت خاصی حاکم است و وقتی هوا مه الود می شود، منظره این تالاب هیجان انگیز می شود.

از وسط این تالاب، تنه خشک درختان بیرون زده و آن را هرچه بیشتر مرمورزتر و تعجب برانگیزتر کرده است. اگر به ماجراجویی در سفرعلاقمندید،حتما رفتن به تالاب ارواح را در برنامه سفرتان داشته باشید. هیجان و ماجراجویی در این مکان می تواند یکی از خاطر انگیز ترین سفرهایتان به نوشهر باشد.

تالاب ارواح نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

این تالاب را بیشتر اوقات مه می گیرد و در بین درختان جنگلی پنهان می شود. فضای مه آلود و درختان خشکیده از وسط آب تالاب بیرون زده اندو صدای سوز جنگل و حیوانات وحشی اطراف جنگل، همگی زمینه را برای یک مکان ترسناک فراهم کرده است.

اگر دلتان تجربه یک سفر ماجراجویانه و شگفت انگیز در شمال ایران را میخواهد و یا کنجکاو شدید که تالاب ارواح واقعا ترسناک است یا نه بدون معطلی بار بندیل یکسفر پرهیجان را ببندید و راهی نوشهر شوید.

روستای کندلوس

همانطور که قبلا اشاره کردیم، بندر نوشهر  روستاهای گردشگری بسیار زیبایی دارد که جز جاذبه های دیدنی نوشهر به شمار می رود. روستای کندلوس در بخش کجور این شهر قرار گرفته که طبیعتی بسیاردیدنی دارد.

وقتی  وارد روستای کندلوس می شوید، معماری بی نظیر خیابان های سنگ فرش شده توجهتان را به  خود جلب می کند.مردم مهمان نواز روستا با استقبال گرم از شما، صمیمیت را چاشنی سفرتان می کنند.

طبیعت بی نظیرو خانخ های سنتی و قدیمی روستا، باعث می شود تا چند صباحی از حال و هوای شهر و شلوغی آن، دور باشید. چیزی که به زیبایی روستای کندلوس اضافه کرده است  تمیز بودن خیابان های ان روستاست که جذابیت ان را چن دین برابر کرده است.

روستای کندلوس نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

زیبایی کوچه باغ ها و خیابان های سنگ فرش شده کندلوس، باعث شده قدم زدن و پیاده روی در روستا به یکی از تفریحات موردعلاقه گردشگران تبدیل شود. در اینجا به راحتی می توانید از صفای خانه روستایی که کاهگلی اند و حال و هوای سادگی زندگی روستایی دارند را با تمام وجود حس کنید و لذت ببرید.

آبشار زیبای کندلوس یکی از جاذبه های توریستی گردشگری است که منظره بسیار زیبایی دارد. در سفر به کندلوس حتما از این آبشار هم دیدن کنید و اط طبیعت آن لذت ببرید.

سوغاتی و صنایع دستی نوشهر

تا اینجا در راهنمای سفر به نوشهر، نوشهر و جاهای دیدنی آن را به شما معرفی کردیم. حالا می رسیم به قسمت خوشمزه سفر یعنی سوغاتی های بندر نوشهر! تقریبا همه شهرهای گردشگری ایران خوردنی ها و شیرینی های لذیذی دارند که جز سوغاتی های ان شهر محسوب می شود.

یکی از شیرینی های معروف این شهر ، برنجک میباشد که بسیار خوشمزه است و در میان اهالی نوشهر طرفداران زیادی دارد. این شیرینی از موادی همچون شکر، برنج، روغن، آبلیمو درست می شود. در سفر به نوشهر حتما طعم لذیذ این شیرینی خوشمزه را بچشید.

شیرینی برنجک نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

 رشته به رشته یکی دیگر از شیرینی های خوش طعم و مشهور بندر نوشهر است. ایم شیرینی از خاک قند، آرد برنج و روغن تهیه می شود که هم طعم فوق العاده ای دارد و هم از نظر شکل ظاهری بی نظیری دارد.

شیرینی رشته به رشته نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

قماق هم جز سوغاتی های خوشمزه نوشهر است . یک نکته جالب درموردقماق، اینکه در تهیه آن از شکر استفاده نمی شود اما طعم فوق العاده خوشمزه ای دارد و در مراسمات و میهمانی های نوشهر این شیرینی سرو می شود.

در سفر به نوشهر علاوه بر اینکه طعم خوش شیرینی های این شهر را می چشید، می توانید از صنایع دستی این شهر به عنوان سوغاتی و یادگاری به اعضای خانواده و روستانتان هدیه بدهید.

حصیر بافی ، گلیم بافی، جاجیم بافی و سفالگری از صنایع دستی بسیار زیبای نوشهر است که به دست زنان این شهر درست می شود. اکثر گردشگران از کلاه های حصیری و گلیم هایی با طرح های سنتی را به عنوان یادگاری به شهر خود می برند.

صنایع دستی نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

بازار روز نوشهر

بازار های شمالی زبان زد عام خاص است. کییست که عاشق بازار های شمالی نباشد؟!

در این قسمت از رهنمای سفر به نوشهر  می خواهیم به شما از بازر روز نوشهر بگوییم. از جالب ترین دیدنی های شهر شمالی می توان به بازار های روز آنها اشاره کرد. بازار روز نوشهر حالتی سنتی و محلی دارد به طوری که بسیاری از گردشگران گردش در  بازار روز این شهر را به گردش در پاساژ ها و مراکز خرید را ترجیح می دهند.

بازار روز نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

در بازار روز نوشهر همه چیز برای خرید وجود دار از شیر مرغ تا آدمیزاد! شما می توانید در سفر به نوشهر وسایل موزد نیاز و خوراکی هایتان را از بازار روز نوشهر با قیمت مناسب تهیه کنید. هم چنین اگر دلتان می خواهد خوراکی ها و خوردنی های محلی بخورید، می توانید از بازارروز خریداری کنید.

اکثر فروشندگان بازار روز، تولیدات محلی خود را در این بازار به فروش می رسانند و درآمد زایی می کنند. در این بازار می توانیر از شیر خوردنی گرفته تا سبزیجات به طور کاملا طبیعی و سنتی، تهیه کنید.

نقشه نوشهر

اقامتگاه های نوشهر چگونه اند ؟

نوشهر از آن شهر هایی است که با یک روز گردش و تفریح در آن سیر نمی شوید و دوست دارید چند روزی را در آنجا سپری کنید. جاهای دیدنی نوشهر آنقدر زیاد است که در یک روز کامل باز هم فرصت نخواهید به همه آنها بروید.

اگر نوشهر را مقصد سفر خود انتخاب کردید، پیش از اینکه چمدان هایتان را بسته و دل به جاده بزنید، اقامتگاه خود را به صورت آنلاین رزرو کنید، تا وقتی به نوشهر رسیدید، خیالتان از بابت پیدا کردن اقامتگاه و سردرگمی های آن، راحت باشد.

اقامتگاه های نوشهر راهنمای سفر به نوشهر

در نوشهر و روستاهای اطراف اقامتگاه های بوم گردی و خانه های روستایی و هم چنین ویلاها و سوئیت های زیبایی وجود دارد که با اقامت در آن ها می توانید خستگی سفر را از تن به در کنید و شب و روز خود را در دل ویلاها و کلبه های جنگلی بگذرانید. ما در راهنمای سفر به نوشهر سعی می کنیم شما را با اقامتگاه های بندرنوشهر اشنا کنیم.

برای اجاره ویلا در نوشهر می توانید به وب سایت لیدوماتریپ مراجعه کنید و اقامتگاه دلخواه ود را از این سایت رزرو نمایید. لیدوماتریپ مجموعه رزرواسیون آنلاین است که اقامتگاه های سراسر ایران را پوشش می دهد.

۴.۸/۵ - (۱۰ امتیاز)
3 نظر برای "راهنمای سفر به نوشهر" ارسال شده.
 1. فرزانه گفت:

  ممنون لذت بردیم. اینجور که معلومه باید یه سر بریم نوشهر

  1. رعنا گفت:

   ارزش نه یکبار بلکه چند بار دیدن رو داره 🙂

 2. رعنا گفت:

  ممنون لذت بردم. اینجور که معلومه حتما باید یه سر برم نوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *