boomgardi home suit home

لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو

چگونه میزبان شویم؟

 1. چنانچه شما اقامتگاهی مبله برای اجاره کوتاه مدت دارید می توانید با استفاده از کلید می خواهم میزبان باشم به صورت رایگان برای مشاهده ی دیگران آن را در وبسایت لیدوما تریپ ثبت کنید.
 2. انتشار آگهی شما در سایت به نام خودتان خواهد بود و شماره تماس شما به عنوان مالک پس از انجام رزرو به میهمان ارائه میشود. در صورتی که میهمان در خواست رزرو واحد شما را داشته باشد ، یک پیام حاوی اطلاعات زمان اقامت میهمان و مشخصات ایشان برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تاییدتان ، پیش فاکتور نهایی شده توسط شما برای مشتری نمایش داده شده و پس از پرداخت، رزرو نهایی می شود.
 3. در تکمیل فرم اطلاعات منزل دقیق باشید و از تصاویر باکیفیت استفاده کنید چرا که ارائه ی هرچه بهتر اطلاعات صحیح، در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد.
 4. مجموعه "لیدوما تریپ" مبلغ اجاره روز اول را از مشتری دریافت کرده و پس از شروع اقامت، مبلغ پیش پرداخت را به حساب مالک انتقال خواهد داد.
 5. مبلغ پیش پرداخت به عنوان ودیعه تا شروع اقامت مشتری نزد مجموعه لیدوما تریپ می ماند، در صورت عدم ورود مشتری در تاریخ رزرو مبلغ پیش پرداخت به مالک تحویل داده خواهد شد.
 6. درج آگهی در وبسایت رایگان است وتبلیغ خانه شما در لیدوما تریپکه های اجتماعی ما به صورت رایگان انجام می پذیرد، اما در صورت رزرو شدن خانه ی شما از طریق وبسایت "لیدوما تریپ" ، ۵ درصد از مبلغ کل رزرو به سایت تعلق خواهد گرفت.
 7. چگونه اعتماد کنم؟

  چطور میتوانم از صحت مکان ها مطمئن شوم؟

  سایت "لیدوما تریپ" سیستم کاملی برای شناسایی هویت مالکان و اصالت املاک دارد. تمامی آگهی ها توسط کارشناسان مجموعه بررسی شده و از لحاظ نظافت، امکانات و صحیح بودن عکس های اقامتگاه اطمینان حاصل گردیده است.
  تعداد زیادی از اقامتگاه ها با درخواست مالک توسط مجموعه ی ما بازدید و عکسبرداری شده است.

  چطور به قیمت ها اطمینان کنیم؟

  خیالتان راحت! وبسایت لیدوما تریپ با حذف واسطه ها و ارائه مستقیم مشخصات مالک به مشتری توانسته درصد بسیار بالایی از قیمت اقامتگاه ها را کم کند. قیمت های ثبت شده پس از طی مراحل کارشناسی و به حداقل رساندن آنها توسط مالک در سایت درج گردیده است.

  به چه شکل از قطعی بودن رزرو خود آسوده خاطر باشم؟

  شما تنها با چند کلیک میتوانید بهترین اقامتگاه را برای خود انتخاب کنید و پس از انجام رزرو تا شروع سفرتان و رسیدن به اقامتگاه تان، ما در کنار شما خواهیم بود.
  در صورت بروز هرگونه مشکل یا داشتن هرگونه سوالی با کارشناسان ما با شماره تلفن 04133272224 تماس بگیرید.