لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی در تنکابن کد اقامتگاه : 60-12715
host_avatar آقای قاسمیان
بوم گردی
10000 متر
7 اتاق
تا 57 نفر
شروع قیمت از : 240,000 تومان

این اقامتگاه بوم گردی در تنکابن در اول جاده دوهزار قرار گرفته دارد. این اقامتگاه در زمینی به مساحت 1000 متر قرار گرفته و دارای درختان میوه و گیاهان زینتی خاصی است که قدم زدن در آن  بسیار لذت بخش خواهد بود. این بوم گردی که از چند واحد مجزا تشکیل شده است که شامل اقامتگاه پرستو با ظرفیت ۸نفر که یک کلبه ۳۵متری می باشد و اتاق دیگر واحدی 25 متری است که سرخه نام دارد و ظرفیت پذیرایی از 7 مهمان را دارد.
پرستو از چوب و کاهگل ساخته شده است و دارای ظاهری خاص و زیبا می باشد سوئیت سرخه نیز از چوب و آجر می باشد. هر یک از واحدها دارای امکانات کامل می باشد. از جمله امکانات موجود در اقامتگاه ها تخت خواب، سرویس خواب سنتی و کف خواب، سیستم سرمایشی پنکه و کولر گازی و سیستم گرمایشی بخاری گازی است.
هر یک از واحدها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی هستند. امکان سفارش غذاهای محلی با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. از دیگر امکانات اقامتگاه پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، تور محلی و آشپزخانه ای مشترک که با هماهنگی قبلی می توانید از آن استفاده کنید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید