لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه روستایی در گالیکش کد اقامتگاه : 684-12699
host_avatar معصومه ملکان
بوم گردی
700 متر
4 اتاق
تا 20 نفر
شروع قیمت از : 90,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی ننه بی بی در استان گلستان و شهرستان گالیکش واقع شده و با اجاره خانه روستایی در گالیکش می توانید در این بوم گردی اقامت داشته باشید. این بوم گردی در روستایی به نام کرنگ کفتر قرار گرفته و دارای قدمتی بیش از ۵۰ سال است. این بوم گردی پس از بازسازی در اختیار مسافران قرار گرفته است.

اقامتگاه دارای ۴ واحد اقامتی می باشد که یکی از اتاقها ۱۸ متری ، اتاق دیگری ۲۴ متری و دو اتاق ۱۱ متری دارد که سرویس خواب تمامی آنها سنتی و به صورت تشک به رختخواب می باشد. اتاقها سرویس بهداشتی اختصاصی ندارند و مسافرین برای استفاده از این سرویس باید به ایوان مراجعه نمایند.در مجموع دو توالت ایرانی یک توالت فرنگی و دو حمام وجود دارد.

این بومگردی دارای حیاطی دنج و باصفا است که در آن نیمکت هایی برای نشستن وجود دارد و مسافرین می‌توانند در آنجا نشسته و  از همنشینی و تماشای فضای اطراف و هوای دلپذیر لذت ببرند. این بوم گردی دارای امکاناتی نظیر پارکینگ جهت پارک ماشین ها دارد.

 اتاقها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی بخاری گازی و اسپلیت می باشند. اقامتگاه بوم گردی ننه بی بی به جاذبه های گردشگری فراوان از جمله چشمه لال و آبشار لوه بسیار نزدیک است و مسافرین در کمتر از ۲۰ دقیقه می‌توانند آن‌ها برساند .

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید