لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه روستایی در شهرکرد کد اقامتگاه : 162-12196
host_avatar جاسم نصیری
بوم گردی
400 متر
5 اتاق
تا 45 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اگر به دنبال اجاره خانه روستایی در شهرکرد هستید، اقامتگاه بوم گردی گل صنم در روستای نوآباد واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۵ اتاق اقامتی بوده و ظرفیت پذیرایی از ۴۵ تا ۵۰ مسافر را دارد. اتاق‌های این خانه تقریباً ۲۰ متر می باشد و هر یک از اتاق ها به صورت سنتی و قدیمی چیده شده است و فاقد سرویس تخت خواب هستند و می توانید از سرویس خواب سنتی تشک و پتو استفاده کنید.
سیستم گرمایشی به صورت کرسی و بخاری گازی بوده و به دلیل خنک بودن آب و هوای منطقه احتیاج به سیستم سرمایشی نیست. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قرار گرفته است.
 آشپزخانه عمومی برای استفاده و پخت و پز مهمانان وجود دارد و علاوه بر آن در صورت تمایل می توانید انواع غذاهای سنتی و محلی را برای وعده های ناهار و شام سفارش دهید. همچنین چای خانه سنتی در اقامتگاه وجود دارد که می توانید لذت نوشیدن چای در حیاط سرسبز اقامتگاه را تجربه کنید. اقامتگاه دارای امکانات دیگری نظیر پارکینگ اختصاصی، اینترنت وایرلس و راهنمای تور محلی می باشد.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید