لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

رزرو آنی
اقامتگاه های منتخب
تخفیفات ویژه
رزرواسیون ۲۴ ساعتهتمام خدمات به صورت آنلاین و در 24 ساعت شبانه روز
پوشش سراسری اقامتگاه های کشور اطلاعات شامل تصاویر کل اقامتگاه ، امکانات ، قیمت و آدرس
سامانه رسمی رزرو اقامتگاهدارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
اقامتگاه های بوم گردی
اقامتگاه های اقتصادی
مهم نیست اهل کدوم دیاری ..

چی می شد اگه تو هر شهری یه خونه داشتیم؟ مثلا یه کلبه چوبی یا ویلا تو شمال، یه خونه سنتی تو یزد، یا یه اقامتگاه بوم گردی سیاه چادری تو لرستان!
هر وقت که اراده می کردی کلید یکی از خونه هاتو بر میداشتی و میزدی به دل جاده!

می رفتی یکی از روستاهای شمال، به مرغ و خروسا دون میدادی، میشستی کنار آتیش و چای آتشی درست می کردی

مخصوصا اگه یه نفر کنارت باشه و تا صبح گل میگفتی و گل می شنیدی :)

با لیدوما، همه جای ایران خونه داری :)

مجموعه لیدوماتریپ با به تیم تخصصی 18 نفره و بیش از 5 سال تجربه تخصصی و دانشش، کاری میکنه که یه سفر راحت و با کیفیت رو تجربه کنی.

ما تو 520 شهر و روستای کشور اقامتگاه داریم و با بیش از 4 هزار میزبان بومی و محلی همکاری می کنیم. البته همکاری که چه عرض کنم، میزبانا مث خانواده ما هستن. بهتره بگم:

ما تو هر شهری یه خونه از خودمون داریم ..

سوالات متداول
  • در این وبسایت شما از پرگردشگرترین شهرهای شمال گرفته تا روستاهای کوچک ، می توانید انواع مختلفی از اقامتگاه را مشاهده و رزرو نمایید. از اقامتگاه بوم گردی گرفته، تا ویلا ساحلی، کلبه و یا ویلای جنگلی، خانه روزانه و... می تواند جزو انتخاب های شما باشد. همچنین لیدوما عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیک است پس می توانید آسوده خاطر به آن اعتماد کنید.

  • برای رزرو آنلاین کافیست پس از انتخاب شهر در وبسایت لیدوماتریپ، تصاویر و مشخصات اقامتگاه های موجود در آن شهر را بررسی کرده و برای واحد منتخب خود درخواست رزرو رایگان دهید. برای رزرو تلفنی نیز می توانید یک تماس تلفنی کوتاه با پشتیبانان وبسایت (02191070021) بگیرید و از آنها بخواهید رزرو را برای شما انجام دهند.

  • نظارت بر بهداشت و نظافت واحدها، قیمت های مناسب، پشتیبانی 24 ساعته و تمام وقت و تضمین تحویل به موقع اقامتگاه از مشخصه های لیدوماست. این سامانه دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت و همچنین عضو و دارای پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. حضور فعال در بیش از 500 شهر و روستای کشور و پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل، دیگر مشخصه این سایت معتبر می باشد. 

  • رزرو آنلاین و یا تلفنی از لیدوماتریپ، سریعترین راه برای اجاره اقامتگاه است. پشتیبانان لیدوما در زمانی کوتاه با مالکین اقامتگاه ها تمام هماهنگی ها را انجام می دهند تا واحد مورد نظرتان را امن، تمیز و به موقع، به شما تحویل دهند.

مقالات راهنمای سفر

راهنمای سفر به قشم

نویسنده : رعنا

آشنایی با مینودشت، دشت بهشت

نویسنده : امین

بهترین اقامتگاه های بوم گردی ایران

نویسنده : میلاد

گردشگری پایدار چیست؟

نویسنده : میلاد

ترفندهای سفر ارزان

نویسنده : سپیده

نکات مهم سفر

نویسنده : امین